Inspiracje Włoskie Impresje
Świat mody coraz odważniej wkracza do wnętrz, a wnętrza naszych domów i mieszkań coraz śmielej podążają za światowymi trendami we wzornictwie i kolorystyce. Niezwykle utalentowana i wrażliwa na kolor projektantka, po raz kolejny stworzyła kolekcję barw dla marki Dekoral, które podbiją nasze serca i wniosą do Państwa wnętrz typową dla kultury śródziemnomorskiej lekkość, blask i odrobinę finezji.

Modne kolory wnętrz w stylu glamour

Każdy, kto choć raz w życiu odwiedził Włochy, zakochał się w tym kraju i przywiózł z niego artystyczne inspiracje. Nasza przygoda z tym wyjątkowym miejscem na mapie, to chęć konfrontacji swojej plastycznej wizji świata z tak bezpretensjonalną ikoną mody.

Prezentując swoje kolekcje w Rzymie, Mediolanie czy Wenecji Eva Minge czuje się niezwykle pewnie. W krainie mody nazywana jest polską Włoszką a jej kreacje budzą podziw i szacunek. Włochy to miejsce, gdzie króluje najtrudniejszy, a zarazem najpiękniejszy element sztuki – KOLOR. Bajeczne zestawienia kolorystyczne, przymusowo traktowane słońcem i wiatrem, nadają włoskiej sztuce jedyny i niepowtarzalny charakter. Nikt na całym świecie nie potrafi tak subtelnie wydobywać z koloru światłocienia, słonecznych refleksów czy satynowych odcieni, jak Południe Europy. Ten kolor, budowany na kanwie wielkiej historii i śródziemnomorskiego klimatu to wypadkowa miłości, harmonii i tradycji rodzinnych.

Szukając natchnienia czy wyciszenia, aby zdystansować się od cywilizacji czy codziennego zgiełku, wylatuję do Rzymu. Kilka dni spędzonych w przestrzeniach wiecznego miasta, zapach, smak, kolor i melodia włoskiego języka, pomagają w odnalezieniu właściwej drogi, pomagają przetrwać każdą złą passę. Mam nadzieję, że zamykając w opakowaniach Dekoralu moje włoskie impresje smaki, zapachy, muzykę i kolor, pomogę Państwu tworzyć własny włoski azyl.- mówi Eva Minge
Wnętrza i kolekcje mody tworzone przez włoskich projektantów to niezwykle wysmakowane elementy światowego wzornictwa. To kolebka nieprzeciętnego piękna, do którego niekwestionowaną palmę pierwszeństwa daje wielowiekowa tradycja, umiejętność łączenia świata antycznego z nowożytnym, kultywowanie tradycji, ale również umiejętność tworzenia nowych kierunków. 

Dekoral Fashion Włoskie Impresje to wyjątkowo innowacyjny produkt rodem z Włoch, to farba akrylowa do tworzenia efektów dekoracyjnych. Eva Minge skomponowała kolorystykę, dobierając 15 kolorów bazujących na odcieniach złota, srebra i antycznego złota. Powstały trzy kolekcje farb Włoskie Impresje.
Kolory z linii „Złote Refleksy” przypominają, że nigdzie światło słoneczne nie jest tak piękne jak we Włoszech.
Linia kolorów „Srebrne Refleksy” oddaje włoskie refleksy świetlne i połyskującą poświatę.
A kolorystyka „Antyczne Refleksy” pokazuje, że antyczna patyna nadaje materii unikalną szlachetność.

Ewa Minge korzystając z najszlachetniejszych tkanin, o różnorodnej strukturze, fakturze, grubości i połysku uzmysławia, jak rozmaicie może prezentować się kolor. Podobny efekt można uzyskać stosując farby „Dekoral Fashion Włoskie Impresje”. W zależności od zastosowanej techniki wykonania oraz własnej inwencji możemy uzyskać wiele imponujących efektów dekoracyjnych.

 Dekoral Fashion Włoskie Impresje pozwolą tworzyć we wnętrzach wykwintny styl glamour.
Inspiracje