Inspiracje Akrylit W Fashion Collection
Kolekcja Akrylit W Fashion Collection to kolekcja prezentująca najnowsze trendy kolorystyczne farb, stworzona z myślą o osobach szukających inspiracji w świecie mody, poszukujących najmodniejszych rozwiązań przy aranżacji wnętrz. Intrygującą i pełną emocji atmosferę, przeniesiemy teraz do naszego domu, dzięki kolorom nowej marki Dekoral Fashion, będącej kwintesencją współczesnych trendów mody

Nowa kolekcja Dekoral Fashion pozwala zaaranżować nasze wnętrza w najmodniejszym stylu, nadając im gustownego i wyrafinowanego klimatu. Teraz możemy nie tylko pięknie wyglądać, ale możemy też pięknie mieszkać i pięknie żyć.
Bogactwo i oryginalność trendów mody z całego świata możemy teraz przenieść do naszych wnętrz. „Niezwykłość świata mody polega na śmiałym, twórczym, ale też zgodnym i harmonijnym kreowaniu otaczającej rzeczywistości. Stroje pasujące do wnętrz, wnętrza pasujące do stylu ubierania - taka całość odzwierciedla piękno człowieka, który po takie rozwiązania sięga. Przy projektowaniu wnętrz fundamentalne znaczenie ma nasza własna wyobraźnia i głębokość ingerencji w tworzenie wymarzonego klimatu we wnętrzach. Aby efekt końcowy spełnił nasze oczekiwania - sięgnijmy po modny kolor! To właśnie dzięki niemu, ta ingerencja jest największa i przynosi najbardziej spektakularne rezultaty.

Pomieszczenia tryskające intensywnymi kolorami i wypełnione właściwymi dodatkami, emanują pozytywną energią i dodają naszej codzienności temperamentu. Metamorfozy wnętrz, tak jak nowe trendy i kierunki w modzie, wymagają odwagi i pomysłowości. Dzięki wyjątkowym kolorom i efektom Dekoral Fashion, z łatwością uzyskamy najmodniejszy klimat w naszych domach. Czekofashion, Energia czy Aksamitny Burgund z Fashion Collection to nie tylko głębokie, intensywne barwy, ale także symbole wymagającego i perfekcyjnego gustu. Kolory Dekoral Fashion rozbudzają wyobraźnię, inspirują do poszukiwania własnego stylu, sugerują odwagę w poszukiwaniu najbardziej odpowiadającego nam klimatu.
Inspiracje